Představení

O nás

Zdravím tiskaře i netiskaře (budoucí tiskaře)

Jsem studentem vysoké školy v oboru IT a vystudoval jsem střední školu ekonomickou.

Posledních pár let se zajímám o 3D tisk, protože má podle mého budoucnost. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat rychle nějaký dílek, který nejde koupit a díky 3D tisku si ho můžete snadno vytisknout.

Než jsem sám začal tisknout, zjišťoval jsem si ceny tiskáren a hlavně filamentů. Pořídil jsem si tiskárnu Rebel 2, ale po pár měsících tisku mě štvalo, že dávám hodně peněz za náplně do tiskárny.

Jak jsme začali?

cms-img

Díky kontaktům, jsme dokázali sehnat výrobce filamentů, který si drží kvalitu strun vysoko. Pečlivě jsem je testoval a domluvili jsme se na rozumné ceně.

Řekl jsem si, že bych filamenty mohl zkusit nabídnout i ostatním tiskařům, kteří ocení kvalitu a nemusí utrácet celé svoje výplaty za filamenty.

Náš cíl

Naším momentálním cílem je mít co největší sortiment v perfektní kvalitě, který bude vyhovovat hlavně Vám. Pokaždé když nám přijde nějaká žádost o novou barvu filamentu, snažíme se našim zákazníkům vyhovět, protože vlastně díky Vám si můžu plnit svůj sen. 
Budu velmi rád, když vyzkoušíte sami, že kvalitní zboží nemusí být nutně to nejdražší. A že naše filamenty jsou srovnatelné s ostatními.
Přeji mnoho zdařených výtisků. 
FH
Produkt přidán k porovnání.